MŠ - Rozloučení s paní Zimou

Paní Zimu si děti společně vyrobí z přírodnin. V rámci dopoledního pobytu v přírodě půjdeme k řece Tiché Orlici, kde se s ní rozloučíme. A budeme se těšit na krásné jarní období.